چرک نویس انقلابی ( خامنیسم )

فضل الله المجاهدین على القاعدین اجرا عظیما

برای این روزهای حسن قاسمی
ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۸ امرداد ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

 

روزگاری دو کودک با هم دوست بودند.

روزی یکی از آنها از دیگری پرسید:

پدر تو چه کاره است؟

کودک جواب داد:

پدرم قانونگذار است و قانون وضع می کند. پدر تو چه کاره است؟

کودک اولی گفت:

پدر من هم دو قران می گیرد و نجاست می کند در قانونی که پدر تو وضع می کند.

آری روزگار امروز ما وصف حال این دو کودک است. عده ای صبح تا شب قانون می نویسند و مجازات وضع می کنند و عده ای دیگر با دو قران امروزی که حدود دومیلیاردی میشود، همان کاری با قانون میکنند که پدر آن کودک می کرد.

اگر در دوران استاداخلاق دولت عدالت محور، کسی گذارش به دفتر نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه شیراز می افتاد، پدرش باید از گور مبارک احضار می شد تا یک وام یک میلیونی با سفارش دفتر محترم به او بدهند. اما در همین دفتر میلیاردها تومان پول بیت المال با سفارش امام جمعه وقت جابه جا می شد و شرکت واگذار می کردند و کسی جرات نفس کشیدن نداشت.

حالا اگر کسی بلند شود و بگوید دزد را بگیر، می گویند پدرش را به جای وام گیرنده یک میلیونی دربیاورید، که دارد مردم را به نظام بدبین می کند.

روزگار این روزهای حسین قاسمی فرماندار ساق شیراز که چهارشنبه باید به جرم دزدگیری به دادگاه برود، همین است. قطعا قاسمی بی اشتباه نبوده. اما اشتباهاتش دزدی و خرید زمین های متری 12 تومن بیت المال نبوده. قطعا کلاهبرداری نبوده. اشتباه قاسمی واگذاری شرکت به ثمن بخس نبوده. اشتباهش تخریب منابع طبیعی و منابع آب و زمین خواری نبوده. اشتباهش تربیت مفسد نبوده. اشتباه قاسمی فقط این بود که در برهه ای فقط گفت دزد را بگیرید. اگرنه او هم الان اگر استاندار هرمزگان نبود، حداقل استاندار چهارمحال و بختیاری بود.

 چندجمله ای خطاب به بعضی ها که همه کاره اند و هیچ کاره:

اگر من استاد اخلاق بودم، اولین چیزی که به نزدیکان مردم می آموختم این بود که دزدی نکنید. مال همه مردم که بیت المال است را نخورید. در زمین خدا فساد نکنید. آب مردم را گل نکنید.  قبلش هم فرزندانم را خوب تربیت می کردم تا زالو نشوند و به جان مردم نیفتند.

یک نکته: آقای "ن" هیچ کاره است. او هم خود امروز قربانی درس های اخلاقی شده که به او داده اند. آقای قاسمی مطمئن باش این روزها هم می گذرد و تنها وقتی که همگی به محضر فاطمه ی زهرا(س) رسیدیم عده ای سرافکنده اند و عده ای شادمان، کاری کن که اگر امروز هم محکوم شدی، آن روز شادمان باشی. که یک دمش به تمام این روزهای اساتید اخلاق و مریدان می ارزد.

و اما یک هشدار به همه ی دوستان استاد اخلاق و مفسدین در بند:برخلاف دزدی برخی ها که هیچ سقفی ندارد،  نجابت و حیا و مراعات وضع موجود هم سقفی دارد. کاری نکنید که پشیمان شوید. کسی که به دادگاه احضار شود برای اثبات حقانیتش خیلی چیزها را خواهد گفت. روزی که برخی اسناد رو شود انگشت شصت گزیدن هیچ سودی ندارد.

لینک های مرتبط: