چرک نویس انقلابی ( خامنیسم )

فضل الله المجاهدین على القاعدین اجرا عظیما

قصه ما به سر رسید؟
ساعت ۱۱:۱٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٩ مهر ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

 اصلای کی خبردار شد کیهان کاریکاتور موهن! کار کرده؟ شاید اگر خود حسین شریعتمداری تقاضای توقیف کیهان کاریکاتور را نمی کرد، هیچکس کاری به کارش نداشت.

الان سید مسعود شجاعی بازداشت است؟ یا قرار است با قرار وثیقه پس از هفتاد و دو ساعت آزاد شود؟

آیا مسعود ده نمکی در واکنش به این کاریکاتور پاسخ دندان شکنی منتشر کرد؟ یامازیار بیژنی در پاسخ آن طرح شرق، طرح نویی در انداخت؟

آیا نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حفاظت از کیان اسلام و شأن پیامبران الهی دست به محکومیت کیهان زدند و در صحن علنی دو فرسخ راه پیمایی نمودند؟ مصاحبه ای کردند؟ فحش و فضیحتی دادند؟ محکومی کردند؟

آیا خبرگزاری فارس همانطور که کاریکاتور شرق را به یک مسئله امنیت ملی تبدیل نمود، جز خبر توقیف کیهان، آن هم به نقل از خود شریعتمداری، مطلبی منتشر کرد؟ آیا با شخصیت های ملّی و المپیک و پارالمپیک سیاست و فرهنگ، علیه کیهان مصاحبه ای ترتیب داد؟

آیا دادستانی کشور کیهان را همچو شرق خِفت کرد؟ آیا طبق قانون 1000000001قانون مدنی – تبصره 275940 – بند " ه " نظارت بر مطبوعات هم سو، کیهان شامل رأفت داداستانی گشت؟

روزنامه شرق به جرم توهین به صف رزمندگان تا پای گیوتین کشانده می شود. مدیر مسئولش قسم و آیه می خورد که اصلا قصدش توهین به دفاع مقدس نبود، چرا که هیچ کارکتر نشانه ای از آن قضیه در طرح موجود نیست. قسم می خورد که من خودم جنگ رفته ام و کاریکاتوریستش هم فرزند جانباز است و به هیچ وجه به گذشته اش توهین نمی کند.

امّا این جلز و بلزها به دادش نمی رسد. همه جماعت (... ) یقه هایشان را کیپ کرده و ریششان را چو لب شمشیر تیز نموده که نه تو کافری، تو به ارزش ها توهین کرده ای، الان گرمی حالیت نیست. خودت نفهمیدی چه کردی. باید بشوی درس عبرتی برای سایرین. ویک صدا فریاد که:

ای شرق بی کفایت استعفا استعفا!

روزنامه کیهان به فاصله کمی کاریکاتوری می کشد که مخاطب را در وهله اول یاد یوسف نبی (ع) می اندازد. در حالی که این پیامبر بزرگ، برهنه و با ظاهری زننده در مجلس زنان زلیخاه حاضر گشته است. در طرح تمامی کارکترهای لازم برای این برداشت وجود بارز دارد. آنقدر که نیاز به تفسیر ندارد.

هیچ کس در مورد کیهان حرفی نمی زند. چرا که به قدرت خبری اش نیاز مبرم دارند. چرا که دم کیهان را باید ببینند برای هارت و پورتشان.

شریعتمداری که احساس کمی خجالت می کند( به جای دوستانش) خودش می آید می گوید، من اعتراف می کنم این کاریکاتور موهن و زننده است. حاضرم هر بلایی را که قاضی بخواهد سرم بیاورد را بپذیرم.

قاضی هم شاید به او گفته که: حسین آقا این حرفا چیه؟ اصلا خود کیهان در این فضای الوده رسانه ای کشور یک پیامبر است، آن هم اولوالعزم. شما توهینی نکرده ای. گرمی حالیت نیس جان خودت. اصلا شخص کاریکاتوریست جانباز دفاع خیلی مقدس است، محال است توهین کنید شما!

مازیار هم مثل اینکه گفته: من به هیکلم بخندم اگر بخواهم به کیهان خودم! تعریزی بزنم.

ده نکمی گفته: من نمک پرورده ام، نمکدان شکن نیستم که جواب دندان شکن بدهم.

و ...

شریعتمداری مثل اینکه واساده به گریه کردن که بابا جان خودم من توهین کردم به پیامبر خدا، بیاید منوبگیرید. همه یکصدا می گن:

نه حاج آقا، ما اگه شما رو بگیریم، توهین کننده به اصول معرفی می شیم و باید یکی بیاد ما روبگیره.

شریعتمداری هم خودش بلند میشه میره کیهانشو با التماس توقیف می کنه.

...

قصه ما به سر رسید کلاغه به خونشم رسید.