چرک نویس انقلابی ( خامنیسم )

فضل الله المجاهدین على القاعدین اجرا عظیما

اندر احوالات جیب جمهور
ساعت ٢:٤٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٦ دی ۱۳٩۱   کلمات کلیدی:

 

گزارش ها حاکی از آن بود که وقتی  جناب دادستانی به جناب رئیس جمهوری نامه ای زده  و از ایشان خواسته بودند اسامی 300 نفری که 60  درصد پول ملّت عزیز را بالا کشیده اند را به  این قوه قوی قوت اعلام بنمایند، جناب دکتر هم از این پیشنهاد کلی خوشحال شده بودند در حد تیم ملی. علت این خوشحالی هم این بوده که این اسامی حدود هفت سال بود در جیب ایشان سنگینی می کرده و حالافرصت خوبی پیش آمد کرده بود برای جیب تکانی.

این بحران ( اشغال جیب رئیس جمهور ) گاها باعث شده بود ایشان نتوانند برخی مسائل کشور،  از ورود علوفه دام، مرغ برزیلی خام، گوسفند پاکستانی، گوجه لهستانی گرفته تا قیمت ارز، مافیای ماشین ، لاستیک بولدزر و مهمتر از همه،  مدیریت جهانی را حل بنمایند.  

علی الاظاهر وقتی رئیس جمهور سراغ جیبشان می روند متوجه می شوند جیبشان به طرز مشکوکی پاره گشته و تمام 300 نفر به طرز شنیعی روی زمین ریخته اند و هیچ نشانی ازشان نیست.

برخی از دوستان جمهوری  تمام مسیر رفت آمد جناب دکتر را گشتند، حتی داخل جوب شهرداری، سطل زباله استانداری، میدان های تره باری، بنزهای سواری و الخ، اما هیچ اثری یافت نشد.

 شواهد و قرائن می گویند که در اثر تهدید جناب داد ستان ولوله ای در میان آن 300 نفر افتاده و باعث شده اثرات کیهانی آنان بر جیب مبارک رسیده و تار پودش را شل بنماید. و الله اعلم!

البته  رئیس جمهور هم با این مسئله به طور جدی برخورد کرد و در یک برنامه زنده تلوزیونی گفتند: « اینکه جیبی پاره می شود ناگهانی نیست. دست هایی در کار است. انها می خواهند شیرینی کام ملّت را بگیرند. دشمنان می خواهند با اخلال در بازار پارچه، مرغوبیت آن را پایین بیاورند و هی دائم از جیب مردم گرفته تا لباسشان جرواجر شود. تمام بازار پارچه از پشمی ؛ ‌اطلس های یشمی همه در دست 3 نفر است که اسم این سه نفر در جیب کاپشنم نهاده ام و به موقع به مردم عزیز اعلام می کنم . زهی خیال باطل که همه اسم ها در جیب شلوارم باشد. »

اینها را گفتم که به مردم عزیز بگویم که خبر خوبی در راه است. مثل اینکه امروز دادستانی نامه ای زده و از جناب دکتر خواسته اسامی آن سه نفری که بازار پشم و یشم  را قبضه کرده اند را به این قوه قوی قوت اعلام نماید و علی اظاهر دکتر هم بسیار خوشحال شده و استقبال کرده از این نامه در حد المپیک.

با تشکر دکتر قدرت ضعیف زاده