بسم رب القادر الجبار

لبیک یا حسین ((ان الحیاه عقیده و الجهاد)) تکلیف ما را سیدالشهدا مشخص کرده است.

سلام خدا بر حسینیان زمان، سلام خدا بر مجاهدان راه حق، سلام خدا بر اُمت همیشه در صحنه.

دین به منزله ی راه سعادت و کمال انسانی و رسولان دین به منزله ی شمع های فروزان این راه و دستگیره های رهایی از جهالت و گمراهی هستند، روحانی و روحانیت نه همچون سایر اقشار جامعه بلکه به منزله رسولان خدا و شمع های فروزان دین خدا می باشند.

تکریم و احترام روحانیت، تکریم و احترام دین خداست ،و نیز بی حرمتی به روحانیت بی احترامی به دین خداست.

آیا جمعی گستاخ و گمراه گمان کرده اند امت حزب الله اجازه هرگونه بی حرمتی به روحانیت را خواهد داد؟

آبرو و حیثیت روحانیت، آبرو و حیثیت اسلام و آبروی اسلام آبروی مسلمین است.

آبروی مسلمین محترم تر از جانشان و دفاع از آبروی مسلمین با اهمیت تر از دفاع از جان مسلمین است.

اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) حقیقتی واحد است که طاغوت و طاغوتیان شیطان و شیطانیان هر روز برای ضربه زدن و گمراهی مسلمین نمونه هایی تقلبی و خود ساخته را از اسلام بوجود می آورند.

ایادی شیطان که در مواجهه با اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) اسلام های سفارشی را بوجود می آورند ، هدفی جز از بین بردن وحدت حزب الله و گمراهی عده ای جاهل را ندارند.

و مکروا مکرالله والله خیر الماکرین

امروز اظهار وجودِ گستاخانه و  بی حرمتی جاهلانه این فرقه سفارشی و خود ساخته به روحانیت موجب وحدت بیشتر و شناخته شدن اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) گشته است.

جهالت و بی سوادی این فرقه سفارشی با این چنین عملکردهایی عیان گشته و موجب بیداری بیشتر مردم در مواجهه با آنان است.

حیات امت حزب الله به عقیده و جهاد در راه عقیده است.

جاهلان فِرَق ضاله بدانند که خشم امت حزب الله به ضرر آنان تمام خواهد شد و کاری نکنند که امت حزب الله دست از سازش با آنان بردارد.

مبارزه امت حزب الله با جهالت است، راه برای برگشت به اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) باز است، توبه کنید و در اعمال و کردار خود تفکر کنید، که ((تفکرالساعه افضل من عباده سبعین سنه)) باب مباحثه علمی باز است و ما محترمانه از شما جهت مباحثه دعوت می کنیم. 

و اما خطاب به مسئولین مربوطه 

برخورد قاطعانه و هرچه سریعتر با اشخاص گستاخ و هتاک نسبت به روحانیت خواسته امت حزب الله است و چنانچه هرچه سریعتر صورت نگیرد و با روحیه بی مسئولیتی و سازشکارانه با این قضیه برخورد شود امت حزب الله خود دست به کار خواهد شد و نیز لازم به ذکر است که جایی برای این چنین مسئولینی در شهرستان شهیدپرور کوار نخواهد بود.

کلام امام و پیشوای خود حضرت امام روح الله را در وصیتش یادآوری می کنیم که: باید همه بدانیم که آزادی به شکل غربی آن موجب تباهی جوانان، دختران و پسران می شود از نظر اسلام و عقل محکوم است و تبلیغات، مقالات، سخنرانی ها، کتب و مجلات بر خلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر ما و همه مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است. 

از آزادی های مخرب جلوگیری شود و از آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است به طور قاطع اگر جلوگیری نشود همه مسئول می باشند. و مردم و جوانان حزب اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاه های مربوطه رجوع نمایند و اگر آنان کوتاهی نمودند خودشان مکلف به جلوگیری هستند. خداوند تعالی مددکار همه باشد.(بخشی از وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(رحمه الله علیه)

 

وسلام علی من اتبع الهدی و رحمت الله برکاته

دانشجویان عدالتخواه شهرستان کوار
 
 
------------------------------------------------------------------
بعدنوشت:
این بیانیه بعد از ضرب و شتم یکی از روحانیون توسط دراویش، توسط دانشجویان عدالتخواه کوار منتشر گشت
 
لینک های مرتبط