دعوا سر لحاف ملاّست

 

برای کاریکاتور روزنامه شرق چه قائله که درست نکردند. روز اول که کاریکاتوررا دیدم به هیچ وجه ذهنم نرفت که دارد ارزش ها را به سخره می گیرد و ...!چون در تصویر هیج عنصر ارزشی ای به کار گرفته نشده بود. نه چهره تصاویر شبیه جهره رزمنده های جنگ است نه لباس پوشیدن و حالت چهره و ادا و فیزیکشان به بسیجی ها می برد که می گویند شرق خواسته ارزش های دفاع مقدس را به سخره بگیرد. بنده نه روزنامه شرق می خوانم و نه اصلاح طلب شده ام و نه شانتاژهای سابق شرق را کتمان می کنم. امّا باید حق را گفت!

لابد اگر یک نفر یک تصویر بکشد از چند تا زن که دارند رخت می شورند، می گویند که تصویر قصد داشته خدمات زنان پشت جبهه را به سخره بگیرد.

برخی ساده لوح هم خوشحالند از این رویداد که به هر حال روزنامه اصلاح طلب است و باید بسته شود ... و چه خوب اگر بساطش را تعطیل کنند ... زهی خیال باطل که روزی نوبت آنها هم خواهد رسید!

بارها گفته ام که برخی دارند از قضایای فتنه همان استفاده ای را می کنند که امریکا از یازده سپتامبر کرد. تصویه حساب حزبی سازمانی، فتح سنگرهای رقیب به بهانه واهی.

همین جماعت اگر هین کاریکاتور را در کیهان می دیدند، که جماعتی از پشت سر هم دارند چشم بند به چشم هم می بندند، در می آیند می گویند که " به به عجب کاریکاتوری زده کیهان! ... کاریکاتور می خواهد بگوید که جریان انحرافی دارد جلوی بصیرت توده ها را می گیرد ... "

اگر کشنده این کاریکاتور مازیاربیژنی بود، همه برایش سوت می زدند و می گفتند که بیژن دارد به روشنفکرها طعنه می زند!

 دعوا سر لحاف ملّاست، نه ارزش های اسلام و ارزش های انقلاب. این ها همه سیاسی بازی یک مشت احزاب بی سر و ته است.

/ 19 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی

با همه احترامی که برای دکتر استاد بزرگوارم قائلم ولی از این استدلال ایشون هم خنده ام گرفت. یعنی فرقی بین صف آش با صف سربند بستن رزمندگان وجود نداره ؟؟؟!!!!!!!!!!!

فقیر

سلام.برای بهتر شدن بحث این نظر رو هم بخوانید http://farsnews.com/newstext.php?nn=13910707000725

آب حیات

در ارتباط با خود کاریکاتور حقیر با توجه به آشنایی نزدیکی که با کاریکاتوریست دارم؛ مطلب آقای جبرائیلی رو می پسندم" http://farsnews.com/newstext.php?nn=13910707000725" ولی در ارتباط با اتفاقات بعداز انتشار نظر اقای کچوئیان رو می پسندم "بر اساس این مبنا، اینطور بنظر میرسد که برخوردهای صورت گرفته به هیچ رو موجه نباشد. در واقع، این برخوردها بی تناسب نیز هست. این را نیز باید در نظر بگیریم که کاریکاتوریست و مسؤلان روزنامه به اشکل مختلف اتهام را رد کرده اند و حتی اظهارات کاریکاتوریست میتواند به معنای نوعی عذرخواهی نیز تلقی گردد. "

حسین قاسمی

ردپای یک شبکه؟ http://ghasemi57.blogfa.com/post/125

سحاب

با سلام سایت خبری تحلیلی سحاب نیوز مطلب شما را در قسمت وبلاگستان خود منعکس کرد.با تشکر

مطلع

مدیرستاد ساماندهی شمالغرب شهرداری شیراز مدتی است به عنوان مدیرعامل شرکت بناسازان رمضان مشغول به کارشده است . موضوع وقتی مهم می شود که بدانیم این ستاد مسئولیت پیگیری کلیه مسائل مربوط به زمین ازطراحی و تفکیک تا تعیین سهم شهرداری وسهم مالک وغیره درمحورشمالغرب (همون جاده اردکان خودمون یابه عبارتی بهشت زمین خواران ) را برعهده دارد . و وقتی بسیارمهم می شود که بدانیم شرکت بناسازان رمضان متعلق به آقای ع . م . می باشد که بسیاری از اراضی محورشمال غرب راتغییرکاربری داده و به باغشهر و . . . تبدیل نموده است . باغشهرهای گلستان و بوستان و داستان زمین های اهلبیت درصدرا تنها یکی ازدسته گل هائی است که بناسازان رمضان به آب داد. حال استقرار یک نفردردو جایگاه این چنینی باچه اهدافی می تواند صورت گیرد. حدس آن کارمشکلی نیست.گوشت رادقیقا گذاشته اند دردهان گربه . استاندارمعزز فارس، فرماندارگرامی شیراز، شورای محترم شهر، شهردارعزیزشیراز لطفا بیدارهستید یا خدای نخواسته زبانم لال . . .

م.م

بسم الله به روزم با مطلبي متفاوت " براي ما احمدي نژاديها " http://nedaye-andisheh.blogfa.com/

فقیر

از چراغ بیت المال علی(ع) تا چلچراغ نمایندگان مجلس!

كريم جوكار

سلام سلمان كاملابانظرت موافقم

كريم جوكار

درودبرسلمان فارسي كاملابانظرت موافقم