چالش هاییی که باید از آن گذشت

 

جنبش عدالتخواه دانشجویی را تشکیلاتی فراجناحی می دانند. تشکیلاتی که فارق از قیل و قال های اهالی سیاست، تمام توجه خود را به مردم و مستضعفین و گود نشین ها معطوف ساخته است. امری که طی سالهای اخیر متاسفانه کمی کم رنگ گشته است و مسئولین آن باید آن را دوباره با تمام قدرت احیا کنند.

ما باید نشان دهیم که دعواهای سیاسی و جناحی  ما را از مردم و مشکلاتشان غافل نکرده است. باید نشان دهیم تمام هم و غم مان همان فقرا و رنج کشیده هایی است که حضرت امام آنها را سیلی خوردگان روزگار نامید و فلسفه نهضتش را بر  استیفای حقوق آنها از گردن کلفت ها قرار داد.

خمینی ای که فرمود فاتحه این انقلاب را وقتی باید خواند که کوخ نشینان در شهوت کاخ نشینان غرق گردند و فراموش شوند.

جنبش عدالتخواه داشجویی خط بطلانی بر این فضای کثیف سیاسی خواهد کشید به فضل خداوند. ما میان فقرا و گودنشینان خواهیم رفت، پای اشک و درد دلهایشان خواهیم نشست و حق و حقوق تضییع شدشان را از مسئولین مطالبه خواهیم کرد، با سماجت تمام.

ما اجازه نمی دهیم  گربه سگ چپ و راست با شامورتی بازی های کثیفشان ذهن ها و چشم ها و دل ها را به سوی چیزی جز مستضعفین، منحرف کنند.

  حقیر  به شدت محتاج راهنمایی های برادران و همکفرانم در شیراز و  دیگر جاهای کشور  هستم، کسانی که در عمل به این حرفها همیشه از من سبقت جسته اند. کسانی که در شیراز نشان دادند می شود با نفس مسیحایی روح الله کبیر دنیا را قبضه کرد!

 

 

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
هادی مسعودی

سلام داداش،عضو شورا شدنت رو تبریک میگم و امیدوارم از عهده این مسئولیت سنگین مثل همیشه به خوبی بر بیایی.تشبیه چپ و راست به گربه سگ خیلی واسم جالب بود،خدا قوت.یا علی