بیانیه دانشجویان عدالتخواه شهرستان کوار

  بیانیه دانشجویان عدالتخواه شهرستان کوار

بسم رب القادر الجبار

لبیک یا حسین ((ان الحیاه عقیده و الجهاد)) تکلیف ما را سیدالشهدا مشخص کرده است.

سلام خدا بر حسینیان زمان، سلام خدا بر مجاهدان راه حق، سلام خدا بر اُمت همیشه در صحنه.

دین به منزله ی راه سعادت و کمال انسانی و رسولان دین به منزله ی شمع های فروزان این راه و دستگیره های رهایی از جهالت و گمراهی هستند، روحانی و روحانیت نه همچون سایر اقشار جامعه بلکه به منزله رسولان خدا و شمع های فروزان دین خدا می باشند.

تکریم و احترام روحانیت، تکریم و احترام دین خداست ،و نیز بی حرمتی به روحانیت بی احترامی به دین خداست.

آیا جمعی گستاخ و گمراه گمان کرده اند امت حزب الله اجازه هرگونه بی حرمتی به روحانیت را خواهد داد؟

آبرو و حیثیت روحانیت، آبرو و حیثیت اسلام و آبروی اسلام آبروی مسلمین است.

آبروی مسلمین محترم تر از جانشان و دفاع از آبروی مسلمین با اهمیت تر از دفاع از جان مسلمین است.

اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) حقیقتی واحد است که طاغوت و طاغوتیان شیطان و شیطانیان هر روز برای ضربه زدن و گمراهی مسلمین نمونه هایی تقلبی و خود ساخته را از اسلام بوجود می آورند.

ایادی شیطان که در مواجهه با اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) اسلام های سفارشی را بوجود می آورند ، هدفی جز از بین بردن وحدت حزب الله و گمراهی عده ای جاهل را ندارند.

و مکروا مکرالله والله خیر الماکرین

امروز اظهار وجودِ گستاخانه و  بی حرمتی جاهلانه این فرقه سفارشی و خود ساخته به روحانیت موجب وحدت بیشتر و شناخته شدن اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) گشته است.

جهالت و بی سوادی این فرقه سفارشی با این چنین عملکردهایی عیان گشته و موجب بیداری بیشتر مردم در مواجهه با آنان است.

حیات امت حزب الله به عقیده و جهاد در راه عقیده است.

جاهلان فِرَق ضاله بدانند که خشم امت حزب الله به ضرر آنان تمام خواهد شد و کاری نکنند که امت حزب الله دست از سازش با آنان بردارد.

مبارزه امت حزب الله با جهالت است، راه برای برگشت به اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم) باز است، توبه کنید و در اعمال و کردار خود تفکر کنید، که ((تفکرالساعه افضل من عباده سبعین سنه)) باب مباحثه علمی باز است و ما محترمانه از شما جهت مباحثه دعوت می کنیم. 

و اما خطاب به مسئولین مربوطه 

برخورد قاطعانه و هرچه سریعتر با اشخاص گستاخ و هتاک نسبت به روحانیت خواسته امت حزب الله است و چنانچه هرچه سریعتر صورت نگیرد و با روحیه بی مسئولیتی و سازشکارانه با این قضیه برخورد شود امت حزب الله خود دست به کار خواهد شد و نیز لازم به ذکر است که جایی برای این چنین مسئولینی در شهرستان شهیدپرور کوار نخواهد بود.

کلام امام و پیشوای خود حضرت امام روح الله را در وصیتش یادآوری می کنیم که: باید همه بدانیم که آزادی به شکل غربی آن موجب تباهی جوانان، دختران و پسران می شود از نظر اسلام و عقل محکوم است و تبلیغات، مقالات، سخنرانی ها، کتب و مجلات بر خلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر ما و همه مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است. 

از آزادی های مخرب جلوگیری شود و از آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است به طور قاطع اگر جلوگیری نشود همه مسئول می باشند. و مردم و جوانان حزب اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاه های مربوطه رجوع نمایند و اگر آنان کوتاهی نمودند خودشان مکلف به جلوگیری هستند. خداوند تعالی مددکار همه باشد.(بخشی از وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(رحمه الله علیه)

 

وسلام علی من اتبع الهدی و رحمت الله برکاته

دانشجویان عدالتخواه شهرستان کوار
 
 
------------------------------------------------------------------
بعدنوشت:
این بیانیه بعد از ضرب و شتم یکی از روحانیون توسط دراویش، توسط دانشجویان عدالتخواه کوار منتشر گشت
 
لینک های مرتبط
 
/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
54

http://kanoonfath.blogfa.com/post-1037.aspx با برگزاری جشن مانکن ها شهرداری شیراز هم به جمع مدعیان سومین حرم اهل بیت پیوست

اخبارفارس

علیرضامسعودی مشهور به زمین خوار درتاریخ شانزدهم مرداد با حاج تقا در استانداری جلسه داشته است.گویا بعد باتفاق خدمت استاندار رسید ه اند.2/اقای عبدالله نبی زاده ازدوستان نزدیک طاهری مشاور اقای ایمانی میباشد.3/محمد جعفری فرماندار سابق لامرد که درزمان احمدزاده عزل شده بود ودرمصاحبه باتهران امروز علت را جریان انحرافی واقای م یعنی مشایی اعلام کرده بود،وبگفته بود بخاطر انتخابات مرا م برداشته بزودی معاون پشتیبانی استاندار یامدیر کل سیاسی وانتخابات میشود.یعنی بنظرشما طراحی انتخابات راجریان انحرافی بایشان سپرده است

محمدی

عدالتخواهان کوار را شما تاسیس کرده اید؟

م.م

از سیمین غانم تا آنتالیای اسلامی http://nedaye-andisheh.blogfa.com/ لطفا نظر بدهید

حميد رضا

سلام برادر رسانه باش فيلم فتنه ي درويش لينك دانلود فيلم http://s2.picofile.com/file/7132197418/fetneye_darvish_01.3gp.html وبلاگ اطلاع رساني حوادث كوار http://antidarvish.blogfa.com/ لطفاً شما هم رسانه باشيد و به اين وبلاگ لينك دهيد

مذبذب

به نام خدا سلام سيد مرتضا و هنر اسلامي... رد دست به روز است. يا حق

محمد رضا

به روز نمی کنی برادر؟

پیمان خ

میبینم که عدالت خواها دارن روز به روز بیشتر دارن رشد میکنن

سایت دانلود نرم افزار

سلام. من از بازدید کننده های قدیمی وبلاگ شما هستم. با توجه به محتوای خوبی که دارید، خوشحال میشم اگر با هم تبادل لینک داشته باشیم. لطفا سایت من رو ببینید و اگر مایل بودید توی سایتم برام پیغام بگذارید تا تبادل لینک کنیم. قبلا هم پیغام گذاشتم براتون ولی جوابی ندادین :( راستی لینک کوتاه شده ست. اگر روش کلیک کنید سایت من باز میشه.

جوکار

خوشحال شدم این سایتو دیدم.تازه به بازدید کنندها تون پیوستم.