توضیح ضروری

 

پیرو نظرات، سوالات و گفتگوهایی که بسیاری از دوستان در خصوص سکوت برخی دوستان عدالتخواه در این برهه ی زمانی داشته اند ذکر چند نکته را ضروری می دانیم.

1- با توجه به شرایط پیش رو و آینده سیاسی استان و کشور برای برهه کنونی به این نتیجه رسیده ایم که بیشتر انرژی خود را سهم فعالیت های علمی و تئوریک نموده و از دامن زدن به منازعات سیاسی استان تا سر حد امکان خود داری  نماییم. این نکته نباید سبب این سوء برداشت گردد که صحنه و رصد امور را رها نموده ایم، خیر، ما همچنان در صحنه سیاسی اجتماعی استان و کشور حضور فعال خواهیم داشت و بنا به اقتضاء زمان قطعا از انجام تکالیفمان سر باز نخواهیم زد. بی شک اینده سیاسی کشور دستخوش طوفان هایی خواهد شد که جز با کوله باری هنگفت از علم و بصیرت همراه با عمل، گذر از آن ممکن نخواهد بود.

در این مدت به تبین و توسعه مبانی عدالت  پرداخته و آن را بیشتر صیقل خواهیم داد و اگر ضرورتی حس کنیم نظرات خود را در وب گاه های خود منتشر می نماییم.  

2- هرگونه اظهارنظر له یا علیه هر شخص و جریان را، غیر از انتشار از طریق وب گاه های خود تکذیب می کنیم.

3- هرگونه توهین و بداخلاقی نسبت به روحانیت معظم، نمایندگان مجلس، کارگزاران دولت و جریانات و احزاب سیاسی و اشخاص را ناپسند می دانیم و در اظهارنظرها نقد سازنده و منطقی توام با مطالبه و پرسش از مسئولین را به دوستان توصیه می کنیم.

4-نسبت به گذشته ی ارزشمند و عدالتخواهانه ی خود احساس افتخار می کنیم و اگر به ظاهر حضور کم رنگ تری داریم مطمئنا برای فردایی قوی تر و بهتر است. گرچه هیچ گاه خود را خالی از انتقاد ندانسته و نمی دانیم.
 

/ 6 نظر / 16 بازدید
خلوت واعظان

بامطلب //تقا وهخا//بروزم ببین .khalvatevaezan.blogfa.com

خلوت واعظان

این فردای قوی تر وبهتر که گفتید کی میرسه ؟قاسمیتون که نه فوق لیسانس داره ونه سپاه میگذاشتش که بیاد .تازه توکه درهمین مطلب اخیرت به ایت الله حائری بدوبیراه گفتی.خودتی.

جوشن

توضیح ضروری: هرکجا هستی باش دعایمان بدرقه راهتان یاعلی

چرا انقدر که به بحث اسلام منهای روحانیت حساسیت نشان داده میشود به بحث روحانیت منهای اسلام وعدالت توجه نمیشود؟مگرجز این است که اسلام منهای روحانیت یعنی سکولاریسم عریان؟روحانیت بدون اسلام وعدالت هم به سکولاریسم نقابدار.امروز محدود روحانیونی در فارس هستندکههم صاحب نفوذندوهم هم مدعی ولی نه از مظلومین دفاع میکنند نه درمقابل ظلم ظالمان دم میزنند نه ازتبعیض و فساد موجود جلوگیری میکنند تازه بعضی از انها همراهی هم میکنند.کدام خطر ناکتر است

آب حیات

چگونه یک شرکت حامی صهیونیسم می شود؟

خلوت واعظان

با"ازحق نباید گذشت " به روزم .ممنون میشم نظر بدید.http://khalvatevaezan.blogfa.com/