نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 

 "من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می‌دارم. چشم من به شماست" امام خمینی (ره)

 

از: جنبش عدالتخواه دانشجویی

به: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی

سلام علیکم

در این روزهای پرتلاش و تنش دو رویداد بزرگ، جان تازه ای به اسلام عزیز و مستضعفان جهان داده است. اولین آن پیروزی لشکر اسلام در نبرد با صهیونیست های غاصب، طی  جنگ هشت روزه غزه بود؛ که تلاش های سپاه پاسدان انقلاب برای مسلح کردن و تجهیز هسته های مقاومت اسلامی، نقش ویژه ای در این پیروزری بزرگ داشت.  

دومین خبر، شکار دومین پهباد جاسوسی شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار بود؛ که از سویی مسرت دوباره قلوب تمامی آزادگان جهان  را باعث گشت و از سوی دیگر پیام امنیت و آرامش مرزهای کشور را، توسط پاسداران کیان اسلام عزیز، به ملت بزرگ ایران رساند.

جنبش عدالتخواه دانشجویی، بر خود لازم می داند از سپاه پاسدان انقلاب اسلامی بخاطر زحمات و تلاش های بی شائبه ای که در راه تعالی اسلام  و حکومت مستضعفان به خرج می دهد تقدیر و تشکر به عمل آورد و برای این عزیزان آرزوی دعای خیر و توفیق روز افزون در سایه ولایت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) را دارد.

 

والسلام علیکم و رحمة الله

به امید ظهور عدالت گستر گیتی

جنبش عدالتخواه دانشجویی


/ 6 نظر / 19 بازدید

هدف شما از انشار این نامه چیه؟

.

باز چه نقشه ای ریختی؟ پای پست در میونه باز؟

میلاد فریدنیا

سلام خداقوت

رحیمی

یادم به نامه ای افتاد که برا حسین قاسمی نوشتی

كريم جوكار

سلام داداش خسته نباشي.

حزب الله بیدار است

فراخوان امت حزب الله و حامیان ولایت: ما جمعی از بسیجیان و دلسوختگان انقلاب در اعتراض به توهین اکبر اعلمی به ساحت ائمه و ولایت فقیه و مقام معظم رهبری در مناظره با قدیری ابیانه در دانشگاه شیراز ،در روز چهارشنبه مورخه 6 دیماه 91 ساعت 11 صبح در میدان ارم تجمع خواهیم نمود /لطفاً برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه ، اطلاع رسانی گسترده نمائید /نگذاریم که قرآن به سر نیزه شود/نگذاریم که در خانه نشیند حیدر ....