با من گریه کنید

به خدا قسم که اگر  برای این عکس همین جا و همین لحظه به جای این بغض سنگی، دق کنم و درجا جان بدهم سزاورار سرزنش نیستم.

خدایا تا کی مرا سرپا می بینی؟ و چرا مرا این همه ضعیف می پسندی؟ چطور زندگی کنم، نفس بکشم و ببینم چکمه های کثیف سعودی ناموس مرا،  دختران فاطمه (س) را ...!

خدایا به چشم های این زن که نگاه می کنم و به وحشتی که در آن نهفته است خیره می شوم، آتشی چنان سراپای مرا می گیرد و سوزی در خرمن جگرم می افتد که به تو سوگند برای مرگ عالمی کافی ایست. پس چرا من زنده ام؟ چرا من نفس می کشم؟ مرا برای کدام روز مبادا نگه داشته ای؟ این خشمی که در ون مرا به هم ریخته و قلبم را به دردی عمیق کشانده، تا کی فقط دشمن جان خودم باشد؟

این عکس مرا یاد این شعرم انداخت. با من بخوانید، با من بگریید.

 

 

 

 شیعیان !

خیابان های منامه

فریاد می زند !

و مُغیره

در کوچه های بنی هاشم

با زره پوش های سعودی

قدم می زند!

...

/ 4 نظر / 34 بازدید
رهگذر

به نظر میاد پلیس ها خانوم باشن. درست میگم؟

امین

باسلام!اگر کمی ریز بین تر شوید صدای خیابان های ایران را هم میشنوی

سیّد

سلام برادر از این دست، من به چشم خودم صحنه هائی در ام القرای تشیّع دیده ام که در برابرش هیچ وجدانی را یارای "قائد" بودن نیست . . . اگر ندیده اید بگویم... که : مروی ست امام عصر(عج) نیز در بدو ظهورشان اجرای قسط و اصلاح را از مجاور حضرتشان -در مکّه- آغاز می کنند، آنهم در مسائل به ظاهر شرعیه . و چنین "اولویت" را پیام می دهند .

حزب الله بیدار است

فراخوان امت حزب الله و حامیان ولایت: ما جمعی از بسیجیان و دلسوختگان انقلاب در اعتراض به توهین اکبر اعلمی به ساحت ائمه و ولایت فقیه و مقام معظم رهبری در مناظره با قدیری ابیانه در دانشگاه شیراز ،در روز چهارشنبه مورخه 6 دیماه 91 ساعت 11 صبح در میدان ارم تجمع خواهیم نمود /لطفاً برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه ، اطلاع رسانی گسترده نمائید /نگذاریم که قرآن به سر نیزه شود/نگذاریم که در خانه نشیند حیدر ....