اظهارات قاسمی پیرامون سخنرانی باهنر در شیراز

 

فرماندار شیراز ضمن قدردانی از حضور باشکوه  امت حزب الله در محکومیت سران فتنه به انتقاد از سخنرانی هماهنگ نشده محمد رضا باهنر در جمع راهپیمایان پرداخت و گفت:سخنرانی کسی که تا دیروز سیاست سکوت در مقابل جریان فتنه پیش گرفته بود،نوعی دهن کجی به مردم است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس،حسین قاسمی که شامگاه امروز در جمع تعدادی از دانشجویان سخن می گفت، به تبیین مواضع باهنر در جریان انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت:سکوت باهنر و سخنان دو پهلو او در طول انتخابات گذشته نه تنها دهن کجی به مردم بود،بلکه باعث تقویت جریان فتنه شد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر روشنگری اذهان عمومی در مقابل جریان فتنه و سکوت نکردن خواص در این رابطه گفت:سکوت باهنر در جریانات پس از انتخابات نوعی همدلی با جریان فتنه محسوب می شد،این در حالی است که در ماه های اخیر شاهد ملاقات ایشان در مجلس شورای اسلامی با فائزه هاشمی به عنوان یکی از مسببین جریان فتنه بودیم.

به اعتقاد وی امروز تبری جستن از موسوی و کروبی مانند لگد زدن به مرده است،لذا باید امروز از ابو فتنه ها برائت جست،اما این احساس وجود دارد که این جریان ساکتین یکساله اخیر برای نجات هاشمی سکوت خود را شکسته اند و بیش از اینکه به فکر نظام  باشند به فکر نجات خود و هاشمی  هستند.

فرماندار شیراز معتقد است:برخی اصولگرایانی که در جریان وقایع پس از انتخابات سکوت کردند،مصداق بارز اصولگریان منحرف هستند.

وی تصریح کرد: کسانی که نظام در وقت لازم به روشنگری آنها نیاز داشت،به گوشه ای خزیدند و بعضا با کنایه های خود،به جریان فتنه کمک کردند.این عده قطعا اصولگرایان منحرف هستند،آنها انحراف را ایجاد کردند و حاضر شدند بر سر قدرت با فتنه گران تعامل و همراهی کنند.

فرماندار شیراز از استاندار فارس خواست سخنرانی بدون هماهنگی باهنر در جمع راهپیمایان حزب اللهی علیه جریان فتنه را بررسی کند تا مشخص شود چرا کسی که تا دیروز سیاست سکوت و مماشات با جریان فتنه پیش گرفته بود، با سخنرانی خود نه تنها مرهمی بر دل راهپیمایان حزب اللهی نمی گذارد بلکه اسباب  تعجب و ناراحتی آنها را نیز فراهم می آورد.

قاسمی  همچنین گفت: باهنر بیش از اینکه بخواهد تبیین جریان فتنه کند،خود به عنوان یکی از متهمین جریان ساکتین پس از انتخابات بودند،لذا او امروز بیش از اینکه بخواهد جریان فتنه را برای امت حزب الله تبیین کند باید پاسخگوی سکوت و همراهی ضمنی خود با فتنه گران در جریانات پس از انتخابات باشد.

وی در پایان گفت: امروز برخی از مردم از من به عنوان فرماندار شیراز سئوال می کردند : آیا آقای باهنر از سکوت ماه های اخیر خود توبه کرده است؟ مردم از من می پرسیدند چرا آقای باهنر در سخنان خود به بازیچه های فتنه می پردازد و گرانیگاه و بازیگردان جریان فتنه را می خواهد از پاسخگویی و حساب کشی امت حزب الله نجات دهد؟

به گزارش ایسنا پس از نماز جمعه امروز شیراز هزاران نفر از نماز گزاران شیرازی در محکومیت سران فتنه دست به راهپیمایی زدند و شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسراییل سردادند.

 

/ 3 نظر / 22 بازدید
فقیر

سلام.خداقوت به روز هستم با "چه کسی جیره خوار است؟" حتما سر بزنید و نظر بدین. یاعلی اللهم احفظ نائب المهدی امامنا الخامنه ای اللهم عجل لولیک الفرج http://iga.parsiblog.com/

.

واقعا خیلی عجیب بود که چرا ازاقای باهنر دعوت شده بود برای سخنرانی!؟ولی جای خوشحالی این بود که حین سخنرانی مردم چند بار با شعارهایی که میدادن اعتراض خودشون رو نشون دادند به سخنران.یاحق

مظلومین شیمیایی ایران

درود بر شما سخن از دل ما تو زیاد می گویی نقدهایت عالی بود وشهامتت ستودنی .برای ما جانبازان شیمیایی دعا کن.