بهائیت، زمین خواری، فساد اقتصادی

فساد اقتصادی ریشه و عوامل فراوان و از این مهمتر بازخورد های بسیار مهمی در جوامع دارد. به خصوص اینکه این جامعه ادعای حکومت علوی شیعی داشته و مقوله عدالت اجتماعی جزء اصول دینی او و مبنای مشروعیت حاکمان قرار گرفته باشد. بی شک امروزه یکی از چالش های بزرگ حکومت دینی نحوه محقق کردن همین مقوله ( عدالت اجتماعی )است، و در راستای تحقق این آرمان اصلی ترین و اولین  قدم عدالت در توزیع منابع است. یعنی امکانان مادی و معنوی حکومت به طور عادلانه میان لایه های مختلف جامعه بنا به نیاز آنها توزیع شود.

امّا آفت بزرگ قدم اول تحقق عدالت اجتماعی، چیزی جز مفاسد اقتصادی نیست. مفاسد اقتصادی با اخلال در نظم توزیعی ثروت باعث انباشت آن در دست اقلیت و از سوی دیگر محتاج نمودن اکثریت به ان گروه  می شود، همان چیزی که درنهایت منجر به ناکار آمدی نظام و فلج  شدن آن می گرد.

در این مقال سعی بر این شده به  یکی از ریشه های مغفول مفاسد اقتصادی اشاره شود و آن چیزی نیست جز نقش فرقه ضاله بهائیت در شکل گیری و رشد مفاسد اقتصادی و اخلال در نظام عدالت محور حکومت.

شاید اگر در شهر و مکان دیگر می زیستیم درک جملات فوق کمی بر خواننده ثقیل می آمد، امّا زندگی در شهری که پایتخت مفاسد اقتصادی کشور محسوب می شود و تمام مافیاهای کثیف پول های چرکینشان را تحت لوای مجتمع تجاری و هتل و ... در آن شستشو می دهند، و از سوی دیگر قبله گاه برخی فرق ضاله نیز محسوب می شود، و از طرف دیگر موتورهای اقتصادی آنان را در شهر قابل مشاهده می باشد، درک جملات نگارنده آسانتر  است.

 یهود برای منحرف کردن مکاتب توحیدی  همیشه دست به جعل آن مکتب با تعریف خودش زده است و بهائیت تعریف یهودی از تشیع است. همانطور که وهابیت تعریف یهودی از اسلام تسن تعریف می شود. این اصل نفوذ نام داد که  تز اصلی آژانس یهود در تمامی اعصار بوده است. عبدالله شهبازی در شاهکار زرسالاران یهودی و پارسی، جلد چهارم، صفحه 109 در تفسیر این اصل چنین می نویسد:

" یهودی مخفی ( بهائی مورد نظر ما در ایران ) جدا برای خود یک رسالت الهی برخوردار است و این با " نفوذ " به معنای ساده کلمه تفاوت ماهوی دارد. او چنان به رسم مسیحیان و یا مسلمانان و در قالب فرایض ایشان عبادت می کند که کمتر مسیحی یا مسلمانی می تواند آنچنان عبادت کند ... او می تواند به شدت ساده زیست باشد، چنان که هیچ مسلمان یا مسیحی ای چنان نتواند ... طبعا همین شیوه سلوک بود که احترام همه را به ایشان بر می انگیخت حتی در زمانی که می دانستند فرد فوق جدیدالاسلام است "

فرقه های نفوذی در تمامی ادیان توحیدی در دو وجه مشترک هستند. اول رنگ و بوی آخرالزمانی داشتن و دوم فعالیت اقتصادی و تولید ثروت کردن. فرقه هایی که در مسیحیت  و اسلام تاسیس شدند هر دوی این خصیصه را دارند.

پس در حقیقت بهائیت، فرقه ای یهودی است، نه شاخه ای از تشیع، که رسالت بزرگ ان پیگیری استراتژی نفوذ و انهدام بوده و هست. این نفوذ علاوه بر اینکه جنبه سیاسی اعتقادی دارد، جنبه اقتصادی نیز دارد و شاید از دو جنبه دیگر پر رنگتر .

انتشارات سازمان تبلیغات( وابسته به جامعه مدرسین)  در کتابی به اسم چهار مقاله پیرامون بهائیت چنین می نویسد:

بیت العدل به محفل بهائیان ایران دستور داده که با تبلیغات خویش تا سال 2020 ده درصد ایران را بهایی سازند! و نیز طی پیامی به سرمایه داران و عناصر سرشناس بهائی فراری توصیه شده که به ایران برگردند و فعالیت اقتصادی - فرهنگی خویش را از سر گیرند. ... برای  مثال شرکتی به نام خوش نهال در نزدیکی مشهد قرار دارد که پیش از انقلاب مشروبات الکلی تولید می کرده ولی اکنون مواد غذایی تولید می کند که یکی از آنها " رب 95 " است. ( که در تلوزیون تبلیغات آن را دیده ایم)

نفوذ در سازمان های اقتصادی، کادر سازی، ترویج یک منش اقتصادی خاص از شگردهای همیشگی آنان بوده است، منشی که بر یک اصل تاکید دارد، انباشت ثروت و اخلال درنظام اقتصادی با اهرام همان ثروت، تا زمینه را برای براندازی توسط مردم ناراضی و خسته مهیا کنند.

یکی از راهای انباشت ثروت توسط گروه های بهائی در کشور ورود به عرصه خرید و فروش زمین یا به تعبیری زمین خواری می باشد. طوری که از این راه عایدات بسیار هنگفتی به جیب زده اند و توانسته اند ثروت های نجومی را کسب و در راه اهداف بیت العدل اعظم به کار گیرند و این فعالیت هم مثل مابقی فعالیت ها در کسوت و لباس دین و انقلاب صورت گرفته است. اولین پیامد این عمل بدبینی نسبت به سلامت نظام بوده و هست. هفته نامه صبح صادق در شماره 546 در زیل تیتری با عنوان " بهائیان در عرصه زمین خواری " چنین می نویسد:

بهائیان در عرصه خرید و فروش اراضی تهران و بازار بورس به شدت فعال بودند و از این راه به ثروت کلان رسیده اند. یکی از بهائیان فعال در این زمینه، "داوود معنوی "نام داشت. وی همچون حبیب ثابت پاسال ( که در شیراز کارتل او هم اکنون فعال است ) از کلیمیان بهائی شده بود. داوود معنوی از سال 1314 که شهر تهران رو به رشد رفت، به حرفه زمین خواری وارد و متخصص این کار شد. ... او با ترفندهای مختلف زمین های  اطراف شهر را خریداری و تفکیک می نمود و می فروخت و ادارات هم از این اعمال معنوی غافل بودند ... یکی از املاکی که " معنوی " خریداری کرد باغ و ساختمان مزرعه داوودیه بود ... او در این زمین تاسیسات کوچکی از جمله انجمن زنان در آن ایجاد کرد.

حال این نکته را کنار این حقیقت بگذارید که شیرازی که  رتبه اول بهائیت را دارد، هم زمان رتبه اول مفاسد اقتصادی و زمین خواری را نیز متقبل است به نحوی که در این امر به صادرات مفسد اقتصادی نیز وارد شده است. افرادی که در بیوت بزرگان این شهر از کرم به افعی شدن رفتند. در این باب مطلب برادرم حسین قاسمی پیرامون ارتباط زمینخواران شیرازی با شبکه انجمن حجتیه ( که باز نوعی فرقه و تعریف یهودی از مهدویت و حکومت داری شیعی است و شاید حلقه تکمیلی بهائیت هم بشود به آن اطلاق نمود) بسیار در خور توجه است.

یهودیان همیشه از اخلال در نظم اقتصادی کشور بهره ها برده اند، این اخلال را مایه نارضایتی از حاکمان قرار داده اند، نا رضایتی ای که منجر به وقوع انقلاب در آن کشورها شده، بدون اینکه جایگاه خودشان در حکومت بعد اندکی خلل یابد. عبدالله شهبازی در جلد سوم کتاب فوق در باب نقش بنیاد مالی روچیلدها در انقلاب  1848 فرانسه که منجر به سقوط لویی فلیپ امپراتور گشت می نویسد:

در 28 ژوئن 1848 روزنامه انقلابی آژیر کارگران در مقاله ای خطاب به جیمز روچیلد نوشت : لویی فلیپ سقوط کرد، گیزو( فرد دوم حکومت) ناپدید شد، سلطنت مشروطه و روش های پارلمانی از میان رفت، ولی شما تکان نخورده اید ... ثروت ها از میان می رود، افتخارات پایمال می شود، سلطه ها فرو می شکند، ولی یهودی، سلطان زمان ما، بر تخت خود می ماند ... "

به راستی علت بقای آنها چیزی جز انباشت ثروت در دست آنان است؟ برای همین است که همین جریان و گروه که با انقلاب اسلامی بساطشان برچیده شد، کم کم در سالهای بعد از انقلاب شروع به بازیابی خود و ادامه فعالیت هایشان کردند، و هم اکنون در شیراز و کشور کارتل های عظیم اقتصادی تشکیل داده اند و  بی مهابا و به دور از دسترس نبض بازار سکه و ارز را در دستانشان گرفته اند و به راحتی باعث اخلال در نظام اقتصادی کشور می شوند، و چه جای تعجب و حیرت که عده ای از آنان هم از زمینخواران مشهور شیراز (مهد بهائیت )هستند که در پناه انباشت ثروتی که در این شهر رقم زدند اهداف شوم خود را علیه نظام یپگیری کرده اند.

وقتی حضرت اقا( روحی له الفدا) در فرمان هشت ماده ای  بر نقش دستگاه های امنیتی در امر مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید فراوان می کنند، د رحقیقت تبلور چنین حقیقتی است. حضرت اقا در دیدار امروزشان با کارکنان شرکت دارو پخش نکات بسیار مهمی را در زمینه مفاسد اقتصادی بیان فرمودند که بی ربط به مطالب فوق نیست. ایشان فرمودند:

کشور ما به اقتصاد قوى و پایدار احتیاج دارد. من از سه سال یا چهار سال قبل، در سخنرانى‌هاى عمومى و بزرگ، به ملتمان، به عزیزانمان، به جوانانمان، به مسئولانمان تذکر دادم و گفتم بدانید توطئه‌ى دشمن، امروز متوجه به اقتصاد ماست. حالا ملاحظه میکنید؟ مى‌بینید که نشانه‌هاى این توطئه‌ى بزرگى که برایش برنامه‌ریزى کردند، یکى پس از دیگرى دارد ظاهر میشود.

... کسانى با یک نامى از تسهیلات استفاده میکنند، اما در جاى دیگرى مصرف میکنند؛ این خیانت است، این دزدى است. گاهى دزدى از کیسه‌ى یک نفر است، گاهى دزدى از کیسه‌ى یک ملت است؛ این سنگین‌تر است. با این اخلالها باید مواجهه بشود.

هر جا در هر شرایطی که جایی انباشت ثروت کلانی رشد یافته و سازمانی شده محقق می شود، که سبب نارضایتی عمومی از نظام را فراهم می آورد، باید به نفوذ بازوهای اقتصادی بهائیت در آن مشکوک شد.

و چقدر در حیرتم از لبخندهای آقایان در مراسم افتتاح پروژه های تجاری خاص و ولعی که در دست دادن و عکس انداختن با این جماعت سرمایه بر دارند!. آدم هایی که از اسلام و انقلاب فقط ریش آنکارد و یقه دیپلماتش را از حفظ کرده اند، نه علمی دارند و نه متوجه هستند که  چه اتفاق شومی در حال رخ دادن است.

 

-------------------------------------------------------------------------------

بعدنوشت:

1-  روزی علامه مصباح نفوذ فراماسونری را در دولت  تذکر دادند ... دیدن حال و روز اقتصادی امروز کشور، بی عملی دولت در کنترل بازار، نارضایتی مردم و ... کمی مرا به تامل وا داشته!

2- امروز سالروز فرمان تاریخی حضرت آقا( روحی له الفدا) در باب مبارزه با مفاسد اقتصادی بود. سال پیش چنین روزی حسین قاسمی در مصاحبه با خبرنگاران  ورود به فاز دوم مبارزه با فساد اقتصادی و خاندانی را کلید زد ... و البته چند ساعت بعد او و تیمش عزل شدند!

3- بخوانید مطلب برادرم فرشید جعفری در این باب:

 4- بخوانید مطالب برادرم حسین قاسمی در این باب:

 زمین خواران شیرازی و اخلال در بازار سکه و دلار

انجمن حجتیه و زمین خواران شیرازی

 

/ 10 نظر / 39 بازدید
حسین قاسمی

با مطلب ((زمین خواران شیرازی واخلال در بازار سکه ودلار کشور )) بروزم. http://ghasemi57.blogfa.com/

مهدی

خدایت بیامرزد . خدا حفظت کند ممنون حرف بسیار عالی و مستندی بود .

shiraze ma

یکی از نزدیکان مهندس ذوالانوار: ایشان یک سیلوو هم در شیراز دارند.www.shirazema.com

shiraze ma

یکی از نزدیکان مهندس ذوالانوار: ایشان یک سیلوو هم در شیراز دارند.www.shirazema.com

ویژه خوار !

سلام برادر خیلی خیلی عالی بود و حظ بردیم . همیشه پرداختن به ریشه ها ، از توصیف برگ ها و شاخه ها مهم تر بوده و شما الحمدلله به آن می پردازید . موفق باشید . یا حق

پوریزدان

متن سخنان خانم دکتر اردبیلی در جلسه انتخاباتی صندلی داغ

...

شما مي گوييد بهائيت موفق به نفوذ در بيت آقاي حائري شده و موفق به ثروت اندوزي شده؟

سجاد علی پور

سلام هم نظر هستم خیلی عالی بود طرخاصی حز این ندارم که برخورد با جماق هم بعضی وفت ها لازم هست اا به روز هستم با اختلاف بعد از فتنه

ولايتمدار

بنياد نخبگان آفتاب به عنوان برگزار كنند اين مراسم عنوان شده است.در پوستر اين جشن (كه معلول نيست در كجا و به چه صورت و با مجوز كدام ارگان و با حمايت كدام نهاد) آن چيزي كه به چشم نمي خورد گرامي داشت روز زن و تولد حضرت فاطمه (س) مي باشد . اين آگهي كه در 2هفته متوالي چاپ شده است فقط در اين نشريه سراسري چاپ شده و هيچگونه تبليغ و اطلاع رساني ديگري در سطح نشريات استان صورت نگرفته است كه سوالهاي بيشماري را در ذهن ايجاد مي نمايد. مگر مخاطبان اين جشن چه كساني هستند؟ در چه سطحي و در كجا برگزار خواهد شد؟ هدف از برگزاري كلاس ها و كارگاه هاي آموزشي طنز نويسي چلچراغي و روزنامه نگاري خلاق چيست؟ اين در حالي است كه بر اساس شنيده ها افرادي چون بهاره رهنما (هنرمند طيف فتنه)، فرزاد حسني(مجري هتاك) ، ليلي رشيدي(كسي كه به واسته حمايت از فتنه از سينما به تئاتر كوچ نموده است) ، امير مهدي ژوله(روزنامه نگار اصلاح طلب) ، بزرگمهر حسين پور(كاريكاتوريست اصلاح طلب) ، فريدون عموزاده خليلي (يار غار رسانه اي نزديك به خاتمي) و حبيب رضايي و جمعي ديگر از روزنامه نگاران و تحريريه چلچراغ كه مشخص نيست با چه هدفي به اين سفر خواهند آمد در اين برنامه