اندر احوالات جیب جمهور

 

گزارش ها حاکی از آن بود که وقتی  جناب دادستانی به جناب رئیس جمهوری نامه ای زده  و از ایشان خواسته بودند اسامی 300 نفری که 60  درصد پول ملّت عزیز را بالا کشیده اند را به  این قوه قوی قوت اعلام بنمایند، جناب دکتر هم از این پیشنهاد کلی خوشحال شده بودند در حد تیم ملی. علت این خوشحالی هم این بوده که این اسامی حدود هفت سال بود در جیب ایشان سنگینی می کرده و حالافرصت خوبی پیش آمد کرده بود برای جیب تکانی.

این بحران ( اشغال جیب رئیس جمهور ) گاها باعث شده بود ایشان نتوانند برخی مسائل کشور،  از ورود علوفه دام، مرغ برزیلی خام، گوسفند پاکستانی، گوجه لهستانی گرفته تا قیمت ارز، مافیای ماشین ، لاستیک بولدزر و مهمتر از همه،  مدیریت جهانی را حل بنمایند.  

علی الاظاهر وقتی رئیس جمهور سراغ جیبشان می روند متوجه می شوند جیبشان به طرز مشکوکی پاره گشته و تمام 300 نفر به طرز شنیعی روی زمین ریخته اند و هیچ نشانی ازشان نیست.

برخی از دوستان جمهوری  تمام مسیر رفت آمد جناب دکتر را گشتند، حتی داخل جوب شهرداری، سطل زباله استانداری، میدان های تره باری، بنزهای سواری و الخ، اما هیچ اثری یافت نشد.

 شواهد و قرائن می گویند که در اثر تهدید جناب داد ستان ولوله ای در میان آن 300 نفر افتاده و باعث شده اثرات کیهانی آنان بر جیب مبارک رسیده و تار پودش را شل بنماید. و الله اعلم!

البته  رئیس جمهور هم با این مسئله به طور جدی برخورد کرد و در یک برنامه زنده تلوزیونی گفتند: « اینکه جیبی پاره می شود ناگهانی نیست. دست هایی در کار است. انها می خواهند شیرینی کام ملّت را بگیرند. دشمنان می خواهند با اخلال در بازار پارچه، مرغوبیت آن را پایین بیاورند و هی دائم از جیب مردم گرفته تا لباسشان جرواجر شود. تمام بازار پارچه از پشمی ؛ ‌اطلس های یشمی همه در دست 3 نفر است که اسم این سه نفر در جیب کاپشنم نهاده ام و به موقع به مردم عزیز اعلام می کنم . زهی خیال باطل که همه اسم ها در جیب شلوارم باشد. »

اینها را گفتم که به مردم عزیز بگویم که خبر خوبی در راه است. مثل اینکه امروز دادستانی نامه ای زده و از جناب دکتر خواسته اسامی آن سه نفری که بازار پشم و یشم  را قبضه کرده اند را به این قوه قوی قوت اعلام نماید و علی اظاهر دکتر هم بسیار خوشحال شده و استقبال کرده از این نامه در حد المپیک.

با تشکر دکتر قدرت ضعیف زاده

 

/ 10 نظر / 41 بازدید
حزب الله

سخنان محمدی مسوول نهاد رهبری در دانشگاه ها در جمع اعضای دفتر تحکیم وحدت در روزهای اول دی ماه 91مبنی بر ممنوعیت دخالت نهادهای امنیتی در دانشگاه ها باعث تاسف ، تاثر است ایشان بهتر است به امورات حوزوی بپردازد شخصی که فاقد شعور سیاسی و حکومتی است بهتر است به دروس طلبگی خود بپردازد متاسفانه شخصی که از شعور امور حاکمیتی برخوردار نیست چگونه چنین نظر می دهد آیا اگر فتنه گری به یکی از دانشگاه ها دعوتقصد التهاب آفرینی داشت ، نهادهای امنیتی نباید از آن ممانعت به عمل آورند ؟

yazdan

سلام.با توجه به اینکه دیگر کار از کار گذشته و این صحبت‌ها جز زیر سؤال بردن مسئولان نظام و شاد کردن دشمنان نظام و انقلاب، نتیجه‌ای در بر نخواهد داشت و همچنین برای پاسخ گوئی به اذهان آشفته و حاج و واج ملت و خشکاندن ریشه‌های فاجعه عظمای گم شدن لیست مفاسد اقتصادی آن هم به علت کهنه بودن و سوراخ بودن جیب کاپشن آقای مسئول، لذا جهت هرگونه برخورد قانونی با مسببان اصلی این فاجعه و شناساندن مسبب الاسباب این ظلم عظیم به پیشگاه ملت این مسئله ریشه یابی شده و به شرح زیل به عرض می‌رسد: 1.فروشنده کاپشن، جرم فروش کاپشن نامرغوب 2.تولید کننده، جرم تولید کاپشن بدون کیفیت 3. تولید کننده نخ، جرم تولید نخ بی کیفیت 4. تولید کننده پشم، جرم تولید پشم نامرغوب 5. چوپان گوسفندان، جرم اهمال در پرورش گوسفندان و در نتیجه تولید پشم نامرغوب .در خاتمه با توجه به پیدا شدن مقصر اصلی این حادثه از مسئولان دلسوز و عدالت محور انقلابی تقاضامندیم این چوپان خیانت کار و جاسوس، عامل موساد و سیا، ضدانقلاب، وطن فروش که در لباس چوپانی مشغول به انجام خرابکاری بوده را هرچه سریعتر دستگیر کرده و به سزای اعمال نگین خود و به اشد مجازات برسانند.

محمود

سلام واقعا از شما بعیده...چقدر بی انصافی، شما اینجوری می خواهید عدالتخواه باشید؟! اول اینو بخونید (28 آذر) رسانه هایی که یا کرَند یا خود را به کری زده اند http://armanha.com/?p=6157 بعد اینو بخونید(6 دی) پاسخ سخنگوی دولت به اظهارات اخیر دادستان / دولت سال 89 لیستی 300 نفره و سال 90 لیستی 600 نفره به قوه قضائیه داده است http://inn.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=1&Id=126788&Rate=0 ضمنا احمدی نژاد دیروز گفت نامه دادستان به دست ایشون نرسیده(شایدآقایون اول رسانه ای کردن، بعد ارسال کردن!!)...شما عدالتخواهان به جای اینکه به قوه قضاییه گیر بدید که اون لیستها چی شد؟ شما بررسی کردید؟ نتیجه بررسی چی بود؟ فقط بلدید احمدی نزاد رو مسخره کنید...خدا ازتون قبول کنه که هنوز دنبال لیستی هستید که مدتهاست توسط احمدی نژاد به مسئولش (نه رسانه ها) اعلام شده و هنوز ایشون باید بخاطر این موضوع فحش بخوره راستی اگر ساعت انتشار یادداشتتون درست باشه واقعا برای شما بیشتر متاسفم که حتی قبل از انتشار یه جستجوی ساده توی رسانه ها نکردید وگرنه حداقل صحبتهای دکتر الهام رو دیده بودید

حسین

سلام. از مطلبتون با درج اسم استفاده کردم.

00:00

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9001221181 من به گفتمان 3 تیر معتقدم و نه راست و نه چپ ولی باید حق را گفت.

علی

سلمان همچنان در حسرت بصیرت!

حسین قاسمی

http://ghassemi57.blogfa.com/post/1 وبلاگ وایمیل ام به سرقت رفت

پوریا.ش

فقط خدا به داد این امت حزب الله! برسد...

جا مانده

بروزم با : "بازخوانی عملکرد برادر محسن و ادعاهای ایشان" منتظرم يا حق

سلام

سلام. دو را دور ارادت داریم. اما خوشم نیومد. چون که نامه ی این قضیه که لیست رو داد داخل فضای مجازی منتشر شده. با یه سرچ یبینید. در ضمن، دغدغه حرف نداره. اما سوراخ دعا گم کرده ای..... در ضمن، اینکه هر نظر که میزارن، شما هم بزاری و هیچ جوابی ندی، منو یاد موتلفه ای ها و راست سنتی هایی میندازه که میخوان ژست روشنفکری بگیرن.