گروهک انحرافی، شبکه ی مرموز و تحرکات آینده

 

ضرباتی که گروهک انحرافی در روزهای اخیر با دستگیری افرادی همچون عباس غفاری ، علی یعقوبی ، پریوش سطوتی ، عباس امیری فر و بازجویی از سرکردگان خود خورده است، پیامدهای بسیار جدی داشته و دارد. اوج گیری تهدیدات خارجی در هفته گذشته مانند سخنان تند نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور آمریکا و مطرح کردن ادعای دخالت ایران در حادثه 11 سپتامبر نشان میدهد که نوعی ارتباط میان حوادث داخلی و سرویس های اطلاعاتی غرب وجود دارد.

 این تهدیدات ثابت میکند که قدرت های غربی به دلیل ضربات اطلاعاتی اخیر ، سنگرهای مهمی را از دست داده و یا در شرف از دست دادن هستند و بخشی از نقشه های پیچیده آنان خنثی یا در معرض خنثی شدن است، لذا به نظر میرسد سرویس های اطلاعاتی غرب به دنبال آن هستند که نگاه ها و تمرکز نیروهای انقلاب را از گروهک انحرافی منحرف کرده و فضایی برای نجات آنها ایجاد نمایند.

از سوی دیگر شبکه های VOA , BBC Persian و شبکه روزنامه نگاران وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) مانند مسعود بهنود ، اکبر گنجی ، علیرضا نوری زاد ، محسن سازگارا ، علی کشتگر و.... با تمام توان در حال دفاع از این گروهک انحرافی می باشند. این همه نشانگر آن است که گروهک انحرافی تنها نیست و به شبکه گسترده ای از عوامل نفوذی و سرویس های اطلاعاتی بیگانه متصل و متکی است.

 ساده لوحانه است که راس این شبکه مخوف را آقای "م" بدانیم، او نیز عضوی از این شبکه است.

 این شبکه پیچیده قطعا دارای بخشهای سیاسی ، فرهنگی ، امنیتی ، اطلاعاتی ، مالی و اقتصادی است، لذا دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ما باید متلاشی کردن این شبکه را هدف خود قرار دهند.

 این شبکه قطعاً فراجناحی است و نباید نگاه سیاسی و جناحی به آن داشت ، نفوذی های این باند مخوف در تمامی دسته جات و گروه های سیاسی حضور دارند.

لذا با توجه به ضربه مهلک و بسیار حساب شده ای که به این شبکه و گروهک انحرافی وارد آمده، امکان هرگونه عملیات خرابکارانه و ایجاد بحران توسط این شبکه در روزهای آینده به منظور تلاش برای منحرف کردن نگاه ها و نظرها از خودشان وجود دارد.

به نقل از : سایت شخصی حسین قاسمی

 

/ 4 نظر / 23 بازدید
آب حیات

"ساده لوحانه است که راس این شبکه مخوف را آقای "م" بدانیم، او نیز عضوی از این شبکه است." کاملا قبول دارم...

شاکری

یادتون رفته تو و اربابانت توی همین گروه انحرافی بودید؟

مذبذب

به نام خدا سلام عيدتون مبارك به روزم با: مستقيم تركستان و اشراقيات 2 يا علي